Skip to main content
Til toppen
HØSTSALG - sjekk tilbudene! Gavekort - Gaven som ALLTID funker! Outlet - Gode priser Planleggingshjelp - Book gratis time

Batteripakke til dieselaggregat standard

Varenr.: 51891000
Skanbatt

Komplett batteri pakke til Hyundai diesel aggregater med ATS tilkoblet.

Fraktalternativer

Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet. Les mer på vår side for elektrisk installasjon.

Lagertømming - ny pris! 

Når ATS er tilkoblet har dette et strømtrekk på det orginale batteriet til aggregatet. Det er orginalet batteriet er ikke stort nok til å kunne drifte aggregatet autonomt over en lengre periode, dermed anbefaler vi alltid å koble opp et ekstra batteri i parallelt.  

Skanbatt Fritidsbatteri brukes i paralell sammen med startbatteriet til aggregatet. Vi har tatt med en batterilader med autostart, som prøver å topplade batteriet mens aggregatet er i gang.  Med dette oppsettet kan aggregatet være tilkoblet ATS opp til 50 dager før ekstra batteriet er tomt, og må lades helt opp igjen.  
I pakken: 

- 1 stk Varta Fritidsbatteri 52Ah 

- 1 stk 4A batteri lader som starter automatisk. 

- 2 stk Batteripolsko til Varta Fritidsbatteri 52 AH 

- 1 meter av sort og rød 25mm2 batterikabel mellom fritidsbatteriet og startbatteriet til aggregat. 

- 2 stk presskabelsko på 25mm2, 6 mm hull til tilkobling for startbatteriet på aggregatet. 

- 2 stk presskabelsko på 25 mm2, 8 mm hull til tilkobling for Skanbatt Fritidsbatteri. 

Batterier
Nominell kapasitet 52 Ah
Terminaler M8
Batterikjemi Blybatteri
Spesifikasjoner
Produkttype 1

Få raske svar om produktet!

Vår AI-assistent hjelper deg !

 Lurer du på noe om produktet?

 Usikker på om dette er riktig produkt for deg? Spør vår AI-assistent om funksjoner, tilbehør og hva som passer best til ditt behov.

Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr § 21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjonsmateriell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet. Unntatt er elektrisk materiell som utelukkende er ment for bruk i faste teleinstallasjoner, og elektrisk materiell som forbruker selv lovlig kan installere.

Ønsker du mer informasjon, gå til DSB (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) sin artikkel Elektrisk arbeid: Dette kan du gjøre selv

Alt som går på strøm eller batterier (EE-avfall) skal leveres til retur når det ikke kan brukes lenger. Du kan returnere dette gratis i vår butikk i Sandefjord og hos andre butikker som selger samme type varer.

Lenker
Min side