Skip to main content
Til toppen
Ring hytta varm – enkelt og smart! Outlet - Gode priser! Nytt hyttetoalett? Les guiden først » Planleggingshjelp - Book gratis time

Hyttetorget i Eventyrlig Oppussing

Hyttetorget er stolt samarbeidspartner når eventyrlige hytter får nytt liv på TV-skjermen! I snart 2 sesonger av det populære TV-programmet Eventyrlig Oppussing (går på TV3 og Viaplay) har vi fått være med på å skape unike og funksjonelle hytter – alltid med fokus på smarte, bærekraftige og praktiske løsninger.


Som Norges ledende leverandør av hytteprodukter har vi bidratt med alt fra vannsystemer og vannfiltere, gasskomfyrer, webasto-varmer, dusjer og mye mer. Målet vårt er å gjøre hytteopplevelsen både enklere og mer komfortabel, uansett hvor avsides hytta ligger.

Følg med – flere episoder kommer!

Høsten byr på nye, inspirerende prosjekter i Eventyrlig Oppussing hvor Hyttetorget nok en gang bidrar med løsninger tilpasset hyttelivet. Vi oppdaterer fortløpende med lenker til våre blogginnlegg her på denne siden, slik at du enkelt kan få en samlet oversikt.

Sesong 11 starter på TV:
Torsdag 18. september kl. 20:30 på TV3 Norge! Kan du ikke vente? Episoden slippes på Viaplay – 18.09 kl. 00:00

Episoder fra sesong 10 vi har bidratt med produkter til: 

Eventyrlig Oppussing: <br />Fra upraktisk til gjestmild og praktisk hytte på Høgevarde.
Eventyrlig Oppussing:
Fra upraktisk til gjestmild og praktisk hytte på Høgevarde.

Denne gangen har ferden gått opp til et nydelig vinterlandskap på fjellet, nærmere bestemt Høgevarde i Flå. Her ligger hytta Hans Christian har tatt over og som han og hans samboer benytter mye.

Eventyrlig Oppussing: <br />Fra sliten til lun og koselig hytte på Reinslia
Eventyrlig Oppussing:
Fra sliten til lun og koselig hytte på Reinslia

Hytta som ligger i Reinslia er en hytte som opprinnelig ble bygget som en del av Reinslia Taubanestasjon. Med sin imponerende utsikt mot Dovrefjell og vakre Rondane er Reinslia det høyeste punktet på taubanen som transporterte svovelkis fra Folldal Gruver til togstasjonen i Alvdal.

Sjekk ut hvordan det ble på hyttene vi har vært med på så langt og hent inspirasjon derfra! 

Lenker
Min side