Skip to main content
Til toppen
Ring hytta varm – enkelt og smart! Outlet - Gode priser! Nytt hyttetoalett? Les guiden først » Planleggingshjelp - Book gratis time

VICTRON Lynx Power In (M8)

Varenr.: 48121083

Lynx Power In er en del av Victron Energy sitt modulære Lynx DC-fordelingssystem og fungerer som en strøminngangsmodul for likestrømssystemer. Den sørger for en ryddig og sikker tilkobling mellom batteribanken og resten av strømfordelingen.

Fraktalternativer

Elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet. Les mer på vår side for elektrisk installasjon.

VICTRON Lynx Power In

Dette er en super strømskinne i Victron sitt modulære DC-strømskinnesystem - Lynx.

Her kan du koble opptil fire batterier perfekt balansert sammen på ei strømskinne, og hente ut strøm likt fra alle batteriene videre til forbruk og batterimonitor. Ønsker du å koble til flere batterier, kan du kjøpe flere enheter og koble disse sammen.

Kan brukes sammen med Lynx Distributor for å enkelt samle regulator, DC-DC lader og andre forbruk/lading.

Enheten kan også bygges om til å bli en distribusjonsskinne.

NB: M8 bolter, mutteren, sprengskiver og skiver følger ikke med. Dette må skaffes utenom.

Om produktet

Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr § 21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjonsmateriell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet. Unntatt er elektrisk materiell som utelukkende er ment for bruk i faste teleinstallasjoner, og elektrisk materiell som forbruker selv lovlig kan installere.

Ønsker du mer informasjon, gå til DSB (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) sin artikkel Elektrisk arbeid: Dette kan du gjøre selv

Alt som går på strøm eller batterier (EE-avfall) skal leveres til retur når det ikke kan brukes lenger. Du kan returnere dette gratis i vår butikk i Sandefjord og hos andre butikker som selger samme type varer.

Lenker
Min side